Dbasz o to co piszą o Tobie w Internecie?

Przedsiębiorcy, w przeciwieństwie do swoich klientów, często nie zwracają uwagi na opinie zamieszczane w Internecie. Nie przywiązując wagi do tego, co pojawia się w sieci na temat Twojej firmy możesz tracić zaufanie w oczach potencjalnych klientów. Dziś, budując wizerunek marki, niezbędne jest proszenie klientów o pozostawianie pozytywnej opinii w sieci. Niektórzy oferują nawet dodatkowe bonusy za napisanie przez konsumentów kilku dobrych słów.

Jesteśmy tu, aby zaoferować skuteczne działania, dzięki którym Twoja wizytówka Google, strona na Facebooku czy profil w serwisie GoWork będzie świadczyła o profesjonalizmie świadczonych przez Ciebie usług. Możesz skorzystać z naszego formularza i od razu wybrać liczbę opinii wraz z częstotliwością pojawiania się ich w danych serwisach. Ale jeśli masz wątpliwości, chcesz porozmawiać i razem opracować strategię, jesteśmy tu dla Ciebie. Zadzwoń już dziś: 698 591 973. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Dlaczego Twoje opinie Google nie przynoszą oczekiwanych skutków?

Zdarza się, że pozytywne opinie Google pomimo wpływu na średnią ocen wizytówki, nie przedkładają się na zachęcanie klientów do skorzystania z Twoich usług. Pierwsza strona, jaką widzą odbiorcy w Twojej wizytówce to zakładka o „najtrafniejsze”. Jeśli zamieszczone opinie do niej nie trafiają, mamy na to rozwiązanie!

Większa liczba polubień, zwiększa szansę na przeniesienie wybranych opinii do zakładki, na którą klienci najbardziej zwracają uwagę. Polubienia zamieszczamy na podstawie szczegółowej analizy, ze zwróceniem uwagi na najbardziej obiecujące recenzje, jakie są już w Twojej wizytówce. Proces ten ma na celu nie tylko przeniesienie niektórych opinii do zakładki “najtrafniejsze”. Miej też na uwadze, że klienci będą zwracać uwagę na aprobatę, jaką dane wpisy się cieszą. 

Wiemy jakie opinie zamieszczać, żeby od razu znalazły się w wybranej zakładce. Jak powinny być skonstruowane i jakie słowa kluczowe zawierać. Nie czekaj! Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą.

Shopping Cart